Zapowiedź meczu: KKS Polonia Warszawa - WKK Wrocław

1 rok temu | 20.11.2022, 10:58
Zapowiedź meczu: KKS Polonia Warszawa - WKK Wrocław

Rozpędzona Polonia Warszawa, ależ to pięknie brzmi. Dzisiaj punkt 18 wyjdziemy na parkiet we Wrocławiu, by stawić czoła WKK Wrocław. Z bilansem 3-7 (taki sam jak my), zajmują obecnie 13 miejsce w tabeli. Oprócz nowego trenera, z zespołu odszedł między innymi Nick Madray, który dostarczał blisko 10 punktów na mecz. W ataku regres zaliczył Tomasz Ochońko, który z poziomu 15 pkt spadł do 12 pkt. Skoro o punktach, to średnia zdobywanych punktów przez cały zespół, względem zeszłego sezonu spadła o 5 “oczek”.   Początek sezonu też nie przypomina tego sprzed roku, bo wtedy nas rywale zaczęli od bilansu 7-3, czyli dokładnie odwrotnego. Patrząc właśnie na poprzednie lata to WKK plasowało się w górnej części tabeli. To prowokuje do myślenia, że wrocławski zespół prowadzony przez trenera Sebastiana Potocznego, może być rywalem nieprzewidywalnym i czasami zaskoczyć rywala. Stąd też na koncie wygrana z zespołem z Kołobrzegu. 

WKK Wrocław

Bilans: 3-7

Wyjazd: 1-6

Dom: 2-1 

Skład: Michał Gabiński, Szymon Kiwilsza, Jakub Koelner, Mikołaj Kowalczyk, Fryderyk Matusiak, Michał Nowak, Karol Nowakowski, Tomasz Ochońko, Patryk Rosołowski, Dominik Rutkowski, Aleksy Walczak, Maksymilian Wilczek, Maciej Zabłocki, Kamil Zywert. 

Trenerzy: 

Sebastian Potoczny, Michał Rutkowski

KKS Polonia Warszawa 

Bilans: 3-7

Wyjazd: 0-4

Dom: 3-3

Skład: 

Patryk Pełka, Adam Anusewicz, Adam Linowski, Maksymilian Szefler, Patryk Gospodarek, Jan Piliszczuk, Damian Cechniak, Marcin Wieluński, Marcin Dutkiewicz, Michał Kierlewicz, Adam Lisewski, Michał Szymański.

Trenerzy: 

Andrzej Kierlewicz, Jakub Pendrakowski

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSORZY / PARTNERZY GENERALNI
KUSTOSZ / PARTNER TRADYCJI KLUBOWEJ
SPONSORZY / PARTNERZY SEKCJI
PATRONI KOSZYKÓWKI POLONII WARSZAWA
PARTNER MEDYCZNY
PARTNERZY WSPIERAJĄCY