Zapowiedź meczu KKS Polonia Warszawa - Hydro Truck Radom

1 rok temu | 06.11.2022, 19:58
Zapowiedź meczu KKS Polonia Warszawa - Hydro Truck Radom

Jak się przełamywać to w starciu z najlepszymi. Jutro o 19:00 podejmiemy na “Kole” Hydro Truck Radom. Radomianie idą jak burza od początku sezonu. Bilans 7-0 jasno pokazuje, że zespół Roberta Witki jak najszybciej chce wrócić do Energa Basket Ligi.

Niekwestionowanym liderem ekipy z Radomia jest nietypowy w swej roli rozgrywający Kaheem Ransom, który zdobywa średnio 20.7 pkt na mecz, a w starciu z BS Polonią Bytom rzucił aż 38 punktów. Drugą strzelbą zespołu jest Filip Zegzuła z 13 “oczkami” na koncie. Kluczem do zatrzymania ataku naszych rywali będzie jak najlepsze odcinanie Amerykanina od kontaktu z piłką, ale i próba utrzymania Zegzuły z dala od kosza. Za wysoką średnią punktową rozgrywającego idzie również duża ilość trafianych rzutów zza łuku (12 celnych na mecz). W przedsezonowym sparingu grając w Radomiu ulegliśmy 85-89. Wtedy liderem punktowym był wspomniany wcześniej Filip Zegzuła, który mecz zakończył z dorobkiem 27 punktów.

KKS Polonia Warszawa

Bilans: 1-6

Wyjazd:0-4

Dom: 1-2

Miejsce w tabeli: 17

Skład: Adam Anusewicz, Damian Cechniak, Marcin Dutkiewicz, Patryk Gospodarek, Michał Kierlewicz, Adam Linowski, Adam Lisewski, Patryk Pełka, Jan Piliszczuk, Maksymilian Szefler, Michał Szymański, Marcin Wieluński.

Trenerzy: Andrzej Kierlewicz, Jakub Pendrakowski

Hydro Truck Radom 

Bilans: 7-0

Wyjazd: 3-0

Dom: 4-0

Miejsce w tabeli: 4

Skład: Damian Jeszke, Filip Zegzuła, Mateusz Czupryn, Daniel Wall, Maksymilian Formella, Wiktor Górzyński, Filip Karczemny, Iwo Olender, Jakub Patoka, Bartłomiej Pietras, Kaheem Ransom, Błażej Sowa, Jakub Zalewski, 

Trener: Robert Witka

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSORZY / PARTNERZY GENERALNI
KUSTOSZ / PARTNER TRADYCJI KLUBOWEJ
SPONSORZY / PARTNERZY SEKCJI
PATRONI KOSZYKÓWKI POLONII WARSZAWA
PARTNER MEDYCZNY
PARTNERZY WSPIERAJĄCY