Wypowiedzi po meczu z ŁKSem

2 lata temu | 30.08.2021, 11:26
Wypowiedzi po meczu z ŁKSem

Wypowiedzi pomeczowe
Trener Andrzej Kierlewicz

Trenerze, jakby trener opisał dzisiejszy mecz?
Mecz bardzo wyrównany, ŁKS szczególnie w pierwszej połowie był bardzo skuteczny. My sprawdzaliśmy kilka różnych wariantów w ataku i za bardzo się skupiliśmy na tym, pozwalając sobie na mało aktywną obronę. Po przerwie zdecydowanie poprawiliśmy obronę, a atak pozostał na naszym dobrym poziomie. Cały sparing bardzo pożyteczny z mocną drużyną, która funkcjonuje jako zespół kilka dobrych sezonów. Jak to jest, że już w trzecim kolejnym meczu musimy odrabiać wynik po przerwie ? Czego brakuje nam w początkowych fazach meczu ? Po pierwsze, pozwalamy przeciwnikowi na zbyt wiele w ataku, po drugie, nie przygotowujemy się pod danego przeciwnika, po trzecie, rotacja jest dużo szersza w pierwszej połowie. Reasumując, drużyna dobrze reaguje po przerwie i odrabia straty, co pozwala wygrywać kolejne spotkania.


Patryk Gospodarek

Przede wszystkim gratulacje! Dziś zdobyłeś najwięcej punktów. Jesteś zadowolony z dzisiejszego występu? Jaki będzie Patryk Gospodarek w nadchodzącym sezonie? Czy sparing z Dzikami w najbliższy piątek wzbudza w Tobie jakieś dodatkowe emocje?
Bardzo dziękuję! Przede wszystkim jestem zadowolony ze zwycięstwa. Cały czas pracujemy nad naszą grą i nie będę ukrywał, że nie jesteśmy do końca zadowoleni z tego meczu - zwłaszcza z gry w obronie w pierwszej połowie. Jeżeli chodzi o moją grę w nadchodzącym sezonie, to chcę dać drużynie jak najwięcej energii na parkiecie. Jesteśmy mocnym zespołem i nie chciałbym się skupiać na indywidualnych występach czy celach. Mamy być po prostu drużyną, która osiągnie założony cel. Każdy sparing jest ważny, z uwagi na to, że możemy pracować nad konkretnymi elementami naszej gry. Może się wydawać, że to, że grałem w Dzikach przez dwa ostanie sezony, wiąże się z większymi emocjami towarzyszącymi temu spotkaniu, ale tak naprawdę to całkowicie inna drużyna, więc dla mnie to po prostu kolejny mecz kontrolny.

Patryk Pełka

Patryk, kolejny mecz, i kolejny raz, mimo że do przerwy gospodarze prowadzą, to Wy finalnie cieszycie się z wygranej to magia trenera tak działa w przerwie? Co Twoim zdaniem najlepiej wam wychodziło w tym sparingu?  
W przerwie meczu trener dał nam wskazówki co zmienić w naszej grze, aby ta wyglądała lepiej. Po raz kolejny straciliśmy za dużo pkt w pierwszej połowie. Szczerze powiem, że ciężko wskazać taką rzecz, która najlepiej nam wychodziła. Przed nami jeszcze sporo pracy nad elementami po obydwu stronach parkietu.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSORZY / PARTNERZY GENERALNI
KUSTOSZ / PARTNER TRADYCJI KLUBOWEJ
SPONSORZY / PARTNERZY SEKCJI
PATRONI KOSZYKÓWKI POLONII WARSZAWA
PARTNER MEDYCZNY
PARTNERZY WSPIERAJĄCY