Wypowiedź trenera po meczu z WKK

8 miesięcy temu | 25.03.2023, 13:24
Wypowiedź trenera po meczu z WKK

W mecz z WKK Wrocław weszliśmy bardzo dobrze, gdzie zaczęliśmy od kilku zespołowych i zakończonych punktami akcji. Biegaliśmy do szybkiego ataku, a do tego graliśmy agresywnie w obronie. Niestety w drugiej kwarcie nasz poziom koncentracji spadł i pozwoliliśmy Wrocławowi na powrót do meczu.

Najważniejsze jednak, że po przerwie wyszliśmy skoncentrowani i ostatecznie wygraliśmy. Bardzo cieszy, że każdy z zawodników, który pojawił się na boisku wniósł coś pozytywnego do gry drużyny. Dodatkowo każdy w drużynie zdobył punkty. Cieszymy się zwycięstwem, ale już jesteśmy skoncentrowani na ostatniej fazie sezonu zasadniczego. Wszystko jest w naszych rękach. Nie musimy patrzeć na to czy inne zespoły przegrywają.

Musimy wygrywać swoje mecze i będziemy w playoffach. Uważam, że jest to duży komfort, gdy wszystko zależy od nas. Już teraz zapraszam kibiców na dwa ostatnie mecze z naszymi bezpośrednimi rywalami do gry w playoff: jutro z Politechniką Opolską i w następną niedzielę na mecz z Żakiem Koszalin, czyli nasz ostatni mecz u siebie w tym sezonie regularnym.

Pomoc i wsparcie kibiców będzie nam bardzo potrzebne!

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSORZY / PARTNERZY GENERALNI
KUSTOSZ / PARTNER TRADYCJI KLUBOWEJ
SPONSORZY / PARTNERZY SEKCJI
PATRONI KOSZYKÓWKI POLONII WARSZAWA
PARTNER MEDYCZNY
PARTNERZY WSPIERAJĄCY