Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Zapowiedź meczu rewanżowego: MUKS Piaseczno

9 miesięcy temu | 22.02.2022, 08:46
Zapowiedź meczu rewanżowego: MUKS Piaseczno

W nadchodzącą środę zawodnicy KKS-u Polonii Warszawa rozegrają następne ligowe starcie w Hali Koło. Tym razem podopieczni trenera Andrzeja Kierlewicza podejmą przed własną publicznością graczy MUKS-u Piaseczno.

Zapraszamy na krótką prezentacje naszego rywala oraz zapowiedź tej rywalizacji.

Nasz najbliższy oponent w aktualnej tabeli w drugoligowej grupie B znajdują się na ostatniej, piętnastej pozycji. Podopieczni trenera Cezarego Dąbrowskiego mają na swoim koncie 3 zwycięstwa i 18 porażek, co daje im łącznie 24 punkty. Nasi zawodnicy po pewnym triumfie nad TSK Rosiem Pisz (94:49) nadal są na pozycji lidera. Gracze „Czarnych Koszul” mają w swym dorobku 44 punkty (22 zwycięstwa) i status niepokonanego zespołu.

Z piasecznianami spotkaliśmy się w 10. serii meczów, gdy podejmowaliśmy tą ekipę na wyjeździe. Wówczas nasi gracze bardzo pewnie ograli zawodników MUKS-u 87:64. Najskuteczniejszym zawodnikiem tego spotkania był Marcin Dutkiewicz – zdobywca 19 punktów. Po 14 punktów dodali Maksymilian Szefler oraz Patryk Gospodarek.

Nasi najbliżsi rywale w ostatnią sobotę podjęli przed własną publicznością inny czołowy zespół z naszej grupy – ŁKS Coolpack Łódź. Zawodnicy z Piaseczna wysoko ulegli łodzianom 73:99. Dobre zawody zagrali Daniel Nagodziński – autor 17 punktów oraz Jerzy Kempa – 15 „oczek”.

My w ostatnią niedzielę zagraliśmy przed własną publicznością z TSK Rosiem Pisz. Fantastyczny występ Marcina Dutkiewicza (38 punktów w tym 10 trójek) oraz całej naszej ekipy sprawił, że odnieśliśmy wysokie zwycięstwo z koszykarzami Rosia 94:49.

Środowa rywalizacja z MUKS-em Piaseczno będzie kolejną stacją, aby postawić następny krok w stronę awansu na pierwszoligowe parkiety w przyszłym sezonie. Piasecznianie w tym pojedynku postarają się wywalczyć zwycięstwo, aby pozostać w grze o utrzymanie się na drugoligowych boiskach. Czy podopieczni trenera Kierlewicza ponownie okażą się zwycięscy? Dowiemy się w tę środę.

Mecz odbędzie się w środę 23 lutego o godzinie 19:15 w Hali Koło. Transmisję YouTube z tego spotkania przeprowadzi Sportowa.Tv, a konfrontację skomentują – Radek Sałaciński i Maciek Skrzyniarz.

Zapraszamy!
Kamil Wróbel

Udostępnij