Zapowiedź meczu KKS Polonia Warszawa - Miasto Szkła Krosno

1 rok temu | 14.10.2022, 12:12
Zapowiedź meczu KKS Polonia Warszawa - Miasto Szkła Krosno

Najwyższa pora na przełamanie. Na chwilę obecną jesteśmy jedną z pięciu drużyn, które jeszcze nie zanotowały wygranej w trwających rozgrywkach. Naszym jutrzejszym rywalem będzie Miasto Szkła Krosno. Drużyna, która od trzech sezonów wręcz zadomowiła się w pierwszej  tabeli Suzuki 1 Ligi. Od sezonu 19/20 tylko raz nie awansowali do playoff.  Atak Krosna w głównej mierze oparty jest na duecie Michał Jankowski & Klavs Dubults. Zawodnicy odpowiednio zdobywali w minionych spotkaniach średnio 19 i 13.3 punktów na mecz. To na nich w głównej mierze będzie musiała się skupić obrona Czarnych Koszul. Z tą różnicą, że Jankowski bardziej skupia się na rzutach z obwodu, a Łotysz z półdystansu.

Miasto Szkła Krosno

Bilans: 2-1

Dom: 2-0

Wyjazd: 0-1

Miejsce w tabeli: 7

Skład:

Konrad Dawdo, Klavs Dubults, Michał Gomułka, Darrell Harris, Stanisław Heliński, Michał Jankowski, Hubert Łałak, Dariusz Oczkowicz, Paweł Śpica, Kacper Traczyk, Kacper Walciszewski, Maksymilian Zagórski, 

Trener:

Roman Prawica

KKS Polonia Warszawa

Bilans: 0-3

Wyjazd:0-2

Dom: 0-1

Miejsce w tabeli: 17

Skład: Adam Anusewicz, Damian Cechniak, Marcin Dutkiewicz, Patryk Gospodarek, Michał Kierlewicz, Adam Linowski, Adam Lisewski, Patryk Pełka, Jan Piliszczuk, Maksymilian Szefler, Michał Szymański, Marcin Wieluński.

Trenerzy: Andrzej Kierlewicz, Jakub Pendrakowski

Godzina: 15:00

Transmisja: Emocje TV

Miejsce: Hala “Koło”, Ul. Obozowa 60, Warszawa

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSORZY / PARTNERZY GENERALNI
KUSTOSZ / PARTNER TRADYCJI KLUBOWEJ
SPONSORZY / PARTNERZY SEKCJI
PATRONI KOSZYKÓWKI POLONII WARSZAWA
PARTNER MEDYCZNY
PARTNERZY WSPIERAJĄCY