Wypowiedzi pomeczowe

1 rok temu | 28.02.2023, 06:48
Wypowiedzi pomeczowe

Redakcja: Jak trener ocenia mecz w Poznaniu? Czy brak Patryka Pełki był kluczowy w tym meczu? Samson Barnes-Thompkins zaczął lepiej punktować. Czy jest już w optymalnej dyspozycji?

Jakub Pendrakowski: Mecz oceniam jako bardzo słaby w naszym wykonaniu. Nie zrealizowaliśmy tego, co sobie założyliśmy przed meczem, a do tego nasza egzekucja w ataku pozostawiała wiele do życzenia. Z pewnością obecność Patryka, by nam pomogła, ale ciężko powiedzieć, czy wystarczyłaby do wygrania spotkania. Tak, wydaje mi się, że Sammy złapał odpowiednią formę. Liczę jednak, że nie osiągnął jeszcze szczytu swoich umiejętności i wciąż jest dużo miejsca do poprawy.

Redakcja: Damian, w meczu z Polonią Bytom zrobiliście fantastyczny come back. Czego zabrakło w Poznaniu? Kolejek jest coraz mniej, a chętnych do walki w playoffach jest sporo. Czujecie presję, czy raczej traktujecie playoffy jako nagrodę i podchodzicie do tego bez ciśnienia?


Damian Cechniak: Co do sobotniego meczu, to myślę, że zabrakło nam odpowiedniej egzekucji naszych założeń przedmeczowych. Nie najlepiej funkcjonowaliśmy w ataku jak i obronie. Kolejny mecz gramy w sobotę z Krakowem, mamy więc trochę czasu, aby poprawić naszą grę po obu stronach boiska. Co do walki o playoff, to wydaje mi się, że każdy z nas chce w nich zagrać, a nie kończyć sezon na początku kwietnia. Walczymy o playoffy i chcemy w nich zagrać.
Ostatni mecz nam nie wyszedł, ale jeszcze dużo grania przed nami.Mogę śmiało powiedzieć, że celem naszej drużyny jest to, aby zagrać w playoff, a tam już jest wszystko możliwe.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSORZY / PARTNERZY GENERALNI
KUSTOSZ / PARTNER TRADYCJI KLUBOWEJ
SPONSORZY / PARTNERZY SEKCJI
PATRONI KOSZYKÓWKI POLONII WARSZAWA
PARTNER MEDYCZNY
PARTNERZY WSPIERAJĄCY