Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Wypowiedzi po meczu z AZS AGH Kraków

3 tygodnie temu | 06.03.2023, 12:23
Wypowiedzi po meczu z AZS AGH Kraków

Rozmowa z Samsonem Barnesem-Thompkinsem 

Redakcja: Gratulacje Sammy! To był ciężki mecz? Kiedy uznałeś, że możecie to wygrać? Nasi fani zobaczyli najlepszą opcję Sammy'ego, czy może masz jeszcze coś do pokazania? 

Samson Barnes-Thompkins: Dziękuje, doceniam to! To był zdecydowanie zacięty mecz. Mimo, że w niektórych momentach przegrywaliśmy, nigdy nie przyszło mi do głowy, że nie możemy wygrać. Cały czas wierzyłem, że wygramy. Nie sądzę, żeby kibice zobaczyli mnie już z najlepszej strony. Zawsze mam więcej do pokazania, dlatego najlepsze jeszcze przede mną! 

Rozmowa z Jakubem Pendrakowskim 

Redakcja: Można chyba odetchnąć z ulgą? Jak ocenia trener przebieg meczu i w którym momencie uwierzyliście, że mecz jest do wygrania? Kiedy możemy spodziewać się powrotu Patryka Pełki? 

Jakub Pendrakowski: Nie sądzę żeby był jakiś moment w którym nie wierzyliśmy, że mecz jest do wygrania. Mieliśmy słaby początek, ale później gra toczyła się kosz za kosz. Zresztą wygraliśmy wszystkie kwarty oprócz pierwszej. Zwiększyliśmy naszą intensywność w obronie, zrezygnowaliśmy z założeń, które się nie sprawdziły i ostatecznie wygraliśmy. Powrót Patryka jest przewidywany już na mecz z Lublinem. 

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsorzy / Partnerzy Generalni
Sponsorzy / Partnerzy Sekcji
Partner meczu
Partnerzy Branżowi
Patroni Koszykówki Polonii Warszawa