Nowoczesne technologie promują MZA – naszego klubowego Partnera Sekcji

11 miesięcy temu | 30.06.2023, 12:30
Nowoczesne technologie promują MZA – naszego klubowego Partnera Sekcji

Najbardziej rozbudowany system informacyjno-reklamowy, wirtualne muzeum i sklep internetowy dla fanów – Miejskie Zakłady Autobusowe wyznaczają trendy promocji dla przedsiębiorstw transportu publicznego w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną Partnera Sekcji KKS Polonia Warszawa adresowaną do mieszkańców Warszawy, ale także fanów komunikacji miejskiej spoza stolicy.


Markę “Halo Warszawo” kojarzy już każda osoba korzystająca z Warszawskiego Transportu Publicznego. W 1012 autobusach Miejskich Zakładów Autobusowych działa niemal 4200 monitorów, w których przez całą dobę emitowane są treści informacyjne. Codziennie aktualizowany serwis “Halo Warszawo” zapewnia pasażerom newsy z Warszawy, zaproszenia na wydarzenia, ciekawostki czy naukę słówek. Pomiędzy informacjami pojawiają się także treści reklamowe. “Halo Warszawo” jest codziennie oglądane nawet przez ponad milion pasażerów. W ciągu roku łączna liczba odbiorców wzrasta do około pół miliarda.


Stołeczny przewoźnik, w ramach dbałości o swoją ponad stuletnią tradycję, uruchomił też pierwsze w Polsce Wirtualne Muzeum Warszawskich Autobusów. Osoby, które wejdą na stronę muzeum.mza.waw.pl mogą zapoznać się z podzieloną na dziesięć dekad historią stołecznej komunikacji. Wstęp do każdej z tych części czyta znakomity lektor telewizyjny Tomasz Knapik, którego nie ma już niestety wśród nas. Muzeum bogate jest w zdjęcia, grafiki, oryginalne eksponaty i treści multimedialne. Specjalną atrakcją są spacery 3D, dzięki którym można wirtualnie zwiedzić warszawskie autobusy – zarówno te najstarsze jak Somua czy Chausson, ale też najnowsze Solarisy. Z myślą o zagranicznych odbiorcach (codziennie stronę przeglądają zwiedzający z całego świata) już wkrótce ruszy anglojęzyczna wersja serwisu.


Miejskie Zakłady Autobusowe zadbały o jeszcze jedną atrakcję dla swoich fanów. To sklep internetowy, który prawdziwego miłośnika komunikacji miejskiej może przyprawić o zawrót głowy. Któż z nich nie marzył bowiem, aby mieć w swoim domu model warszawskiego autobusu, skarpetek z ogórkowym motywem nawiązujących do słynnych „ogórków” czyli Jelczy MEX 272, magnesów z numerami ulubionych autobusowych linii czy koszulek z kultowym znaczkiem przystankowym. W sklepie promowana jest też marka “Halo Warszawo”, a także specjalna kolekcja z neonem MZA. To tylko niewielka część asortymentu, liczącego w sumie kilkadziesiąt pozycji, które mieszczą się pod adresem sklep.mza.waw.pl.


Gorąco zachęcamy do śledzenia informacji na ekranach “Halo Warszawo” podczas podróży pojazdami MZA oraz odwiedzenia strony internetowej naszego klubowego Partnera Sekcji. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, a przy okazji pozna aktualności dotyczące wydarzeń w stolicy, pozna historię stołecznej komunikacji bądź sprawi sobie lub bliskim miłą pamiątkę!

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSORZY / PARTNERZY GENERALNI
KUSTOSZ / PARTNER TRADYCJI KLUBOWEJ
SPONSORZY / PARTNERZY SEKCJI
PATRONI KOSZYKÓWKI POLONII WARSZAWA
PARTNER MEDYCZNY
PARTNERZY WSPIERAJĄCY