Nowe stroje!

2 lata temu | 24.09.2021, 12:25
Nowe stroje!

Stroje 2021/2022

Domowe – białe z herbem Polonii na piersi i napisem „Warszawa” oraz eleganckimi, czerwonymi wykończeniami. Wyjazdowe – czarne, również z herbem na piersi i napisem „Polonia” oraz biało-czarnymi lampasami ze wzorkiem w piłki. Dwa dni przed startem ligi zaprezentowaliśmy nowe stroje.

– Kiedy rozmawialiśmy o naszej wizji Polonii, padały takie hasła jak: tradycja, korzenie. Marzyliśmy, by nowa drużyna przemawiała do ludzi, którzy tworzyli ten klub przed laty – byli jego kibicami, zawodnikami, trenerami. A z drugiej strony myśleliśmy o nowych technologiach, rozwoju, nowoczesności – mówi przewodniczący Rady Nadzorczej klubu Jakub Górski.

Jak przyznaje, inspiracją dla stworzenia nowych strojów była drużyna z NBA – Brooklyn Nets. – To klub, który podkreśla swoje korzenie i dba o lokalne środowisko. My też wiemy, skąd pochodzimy – dlatego musimy dbać o Warszawę, o Polonię. O jej barwy, kulturę i historię – dodaje.

Podobnego zdania jest Jakub Konieczka, osoba współodpowiedzialna za marketing w klubie. – Koszulki idealnie oddają to, co jest największą siłą Polonii: historię, ale i przyszłość klubu – mówi. Projekt powstał we współpracy ze znanym graphic designerem Kamilem Sołtysem. – Kamil idealnie zrealizował to, czego oczekiwaliśmy – dodaje Konieczka. 

Stroje wyprodukowała firma UFFO. Klub planuje produkcję dodatkowej puli przeznaczonej na sprzedaż wśród zainteresowanych kibiców. Więcej informacji wkrótce.

koszulki wyjazdowe
koszulki domowe
Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSORZY / PARTNERZY GENERALNI
KUSTOSZ / PARTNER TRADYCJI KLUBOWEJ
SPONSORZY / PARTNERZY SEKCJI
PATRONI KOSZYKÓWKI POLONII WARSZAWA
PARTNER MEDYCZNY
PARTNERZY WSPIERAJĄCY