Koleje Mazowieckie, są Oficjalnym Partnerem Meczu

8 miesięcy temu | 10.03.2023, 15:49
Koleje Mazowieckie, są Oficjalnym Partnerem Meczu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podobnie jak w poprzednim roku do grona naszych Partnerów dołączyły Koleje Mazowieckie, które są Oficjalnym Partnerem Meczu z Startem II Lublin  i WKK Wrocław.

Koleje Mazowieckie (KM) to jeden z najnowocześniejszych przewoźników regionalnych w kraju. Pod względem liczby podróżnych zajmuje drugie miejsce w Polsce. W ciągu doby uruchamiamy ponad 700 pociągów, które kursują po 7 głównych liniach kolejowych i zatrzymują się na ponad 300 stacjach i przystankach osobowych.

Przewozimy bezpiecznie, solidnie i na czas – misja Spółki, która stawia sobie za cel realizację niezawodnych, solidnych, bezawaryjnych i punktualnych przewozów, a także zachęcenie coraz większej liczby pasażerów do wyboru Kolei Mazowieckich, jako dogodnego i ekologicznego środka transportu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów uruchomiona została aplikacja KM, w której nabyć można bilety jednorazowe i okresowe. Posiada ona również funkcję automatycznego odnowienia biletu, odroczonej płatności oraz sugeruje najbardziej korzystną ofertę cenową. Przy kontroli biletu nie trzeba martwić się o brak zasięgu, bowiem aplikacja daje dostęp do biletów offline. Aplikacja dostępna jest w sklepach App Store, Google Play oraz App Galery pod nazwą przewoźnika „Koleje Mazowieckie”.

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

SPONSORZY / PARTNERZY GENERALNI
KUSTOSZ / PARTNER TRADYCJI KLUBOWEJ
SPONSORZY / PARTNERZY SEKCJI
PATRONI KOSZYKÓWKI POLONII WARSZAWA
PARTNER MEDYCZNY
PARTNERZY WSPIERAJĄCY